Implantologia
Implant jest tytanową śrubą wprowadzaną jest w miejsce korzenia brakującego zęba. Na implancie opiera się protetyczne odbudowy brakujących zębów. Implanty zębów mają kilkudziesięcioletnią historię i są bardzo przewidywalną metodą uzupełniania zębów. Ostatnie osiągnięcia w technologii implantów uczyniły ich stosowanie niezwykle skuteczną formą leczenia w wielu sytuacjach klinicznych. Ponad 95% Pacjentów, u których zastosowano implanty, cieszy się ich użytkowaniem przez wiele lat. Utrzymanie implantów w jamie ustnej jest pewniejsze od utrzymania koron czy mostów protetycznych.
Współpracujemy ze światowym liderem implantologicznym, szwedzką firmą Astra. Produkowane przez nią implanty są poddawane radykalnej kontroli jakości, czego efektem jest szczytowy poziom produktu. Stosowane przez nas implanty posiadają 10-letnią gwarancję producenta.
Uczestniczymy na bieżąco w najważniejszych konferencjach i kursach wprowadzających nowe rozwiązania technologiczne i kliniczne w leczeniu implantologicznym.
 

 

 

Jak prawdziwe zęby " Zalety implantów dentystycznych"

 

 
Zdjęcia i tekst: Astra Tech Dental

 
 
 
Powrót do oferty