dr n. med. Agnieszka Kryńska –Ziółkowska
Lek. stom. Artur Lewandowski
Higienistka stomatologiczna Marta Wolszczak
Asystentka Marta Gumiela
Hubert Porębski - Lekarz dentysta

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 2006 roku. Specjalizuje się w protetyce, zajmuje sie endodoncją, stomatologia zachowawcza i estetyczna. Uczestnik kursów i szkoleń. Prywatnie interesuje się falerystyka i historia wojen.

 
Justyna Wyszogrodzka

Od 3 lat pracuje jako asystentka. W 2010 ukończyła studia inżynierskie. Praca jest jej pasją. Zainteresowania: muzyka, śpiew, kino.

Anna Pastuszko

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w protetyce stomatologicznej, a w szczególności w kompleksowych odbudowach zgryzu. Współpraca z profesjonalnym laboratorium techniki dentystycznej pozwala mi projektować pacjentom nowe, piękne uśmiechy w oparciu o nowoczesne, małoinwazyjne rozwiązania. W codziennej pracy zajmuję się również chirurgią stomatologiczną, która jest moją pasją. Podczas stresujących zabiegów dbam o komfort i przyjazną atmosferę w gabinecie. Połączenie protetyki i chirurgii pozwala mi zaplanować leczenie w sposób kompleksowy. Prywatnie jestem pasjonatką podróży małych i dużych oraz cukiernictwa.